Podlaski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej
w Białymstoku

MS_2023_maskotka_i_puchar_m MS_2023_puchar_m

ZAPROSZENIE NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Świata Kobiet do lat 18 w Piłce Ręcznej odbędzie się w Kielcach. Od 7 do 19 sierpnia 2018 roku w stolicy województwa świętokrzyskiego rywalizować będą 24 najlepsze drużyny z całego świata.

W imieniu Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF), Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz Miasta Kielce już teraz zapraszamy Państwa do podziwiania rywalizacji piłkarek ręcznych.

Wstęp na wszystkie mecze turnieju będzie bezpłatny. Młodzieżowe Mistrzostwa Świata będą okazją do obejrzenia sportowych rozgrywek na najwyższym poziomie w tej kategorii wiekowej, ponieważ w turnieju wystąpią między innymi reprezentacje Norwegii, Francji, Danii, Węgier czy Czarnogóry.

Dokładny harmonogram meczów, które odbywać się będą w Hali Legionów oraz w hali sportowej Politechniki Świętokrzyskiej, dostępny będzie na oficjalnej stronie internetowej Mistrzostw Świata:

 

www.handballpoland2018.pl

Aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami już teraz warto polubić oficjalne profile turnieju w serwisach społecznościowych – www.facebook.com/handball2018 i www.twitter.com/handball2018.

Prosimy rozważyć – w kontekście sportowo-szkoleniowym – połączenie tego wydarzenia na światowym poziomie z letnim obozem treningowym. W Kielcach i okolicznych miejscowościach znajduje się świetna baza sportowa i noclegowa. Dla grup sportowych, które przyjadą do Kielc, Politechnika Świętokrzyska przygotowała specjalny cennik noclegów w akademikach uczelni. Informacje na ten temat uzyskają Państwo pod numerem telefonu (41) 34 24 719 oraz pisząc na adres e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gdyby Państwo nie mogli przyjechać na dłuższy pobyt, zapraszamy do jednodniowej lub dwudniowej wizyty w Kielcach. W wolnym czasie zachęcamy do zwiedzenia Kielc i województwa świętokrzyskiego. Pracownicy Urzędu Miasta chętnie Państwu pomogą oraz udzielą stosownej informacji – skontaktują z organizatorami turystyki, przewodnikami, podpowiedzą co warto zwiedzić w Kielcach i w pięknych Górach Świętokrzyskich. W tej sprawie prosimy o kontakt poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

ZAPRASZAMY DO KIELC
NA MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET U-18 W PIŁCE RĘCZNEJ!

 

Pilka reczna Mistrzostwa Swiata U18 Kielce 2018 Zaproszenie Kluby

logo kempa 2014 m